Kobieta Pewna Siebie – wersja COACHINGOWA

with Brak komentarzy

 

REZULTATY

KOBIETA PEWNA SIEBIE to kurs przyjaznej asertywności (program online).

W jego trakcie zbudujesz asertywne podstawy komunikowania się z innymi i traktowania samej siebie. Poznasz asertywne techniki ułatwiające zachowanie się w różnych, trudnych sytuacjach.

 

Dzięki asertywności:
 • Znasz i dokładnie rozumiesz swoje prawa, więc w końcu możesz o nie dbać. A dzięki temu reagowanie w różnych sytuacjach i podejmowanie decyzji jest o wiele prostsze.
 • Potrafisz odmawiać - spokojnie, uprzejmie i zwięźle. A ponad to - bez ciągłego poczucia winy, które towarzyszy Ci pewnie najczęściej, gdy odmawiasz komuś bliskiemu. Ta prosta umiejętność sprawia, że podejmujesz decyzje w zgodzie ze sobą i swoimi emocjami.
 • Potrafisz prosić. Nie tylko o pomoc. Ale też o to, aby ktoś zmienił swoje zachowanie czy go zaprzestał. I to w taki sposób, żeby nie wybuchła z tego kłótnia. Z dbałością o relacje.
 • Wiesz, jak reagować na mobbing i krytykę. Bez wybuchania. Budujesz szacunek do siebie w oczach innych.
 • Potrafisz wyrazić swoją opinię. A jeśli trzeba, to nawet konstruktywnie krytykować. Mówisz więc, co myślisz. Nie dusisz tego w sobie. Ale potrafisz to ubrać w odpowiednie słowa.
 • Lepiej radzisz sobie ze swoimi emocjami, ze złością na czele. Znasz i stosujesz najprostsze i najbardziej skuteczne metody. Twoje emocje są zaopiekowane - odczytujesz, co mają Ci do powiedzenia.  Dzięki temu czujesz spokój i zadowolenie z siebie na koniec dnia, wtedy kiedy najgłośniej słyszysz swoje emocje i wewnętrzny głos.
 • Rozmawiasz z bliskimi Ci ludźmi na trudne tematy. Wiesz, co powiedzieć, aby otworzyć drogę do poważnej rozmowy. Bez wywoływania w nich poczucia winy czy złości. To pomaga się zbliżyć i o siebie wzajemnie zadbać.
 • Wzrasta Twoja pewności siebie i zadowolenie z Twoich relacji z innymi. Co pozwala Ci budować je o wiele silniejsze, a także oparte na prawdzie i zrozumieniu - w sferze prywatnej oraz zawodowej.
 • Czujesz, że zachowujesz się i reagujesz w zgodzie ze sobą. Żyjesz po swojemu - na własnych zasadach, silna i świadoma siebie. 

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS KURSU

 

Kurs trwa 8 tygodni od dnia jego rozpoczęcia.

 

Program dostępny jest na platformie kursowej z filmami, nagraniami audio, PDFami i ćwiczeniami do wykonania. Oprócz tego są też dodatkowe nagrania i materiały.

Kolejne moduły ( w sumie 6) będą publikowane we wtorki, z przerwą na przygotowanie przeze mnie nagrania  po 3 module.

Do tego w okresie trwania kursu zapewniam moje pełne wsparcie w grupie na facebooku.

Bonusy do kursu będę pojawiać się systematycznie w czasie trwania kursu adekwatnie do omawianych treści.

 

Dostęp do kursu dostajesz na 2 lata.

 

ZAWARTOŚĆ

 

MODUŁ 1

Przyjazna asertywność - mity, fakty i podstawy.

W tym module dowiesz się na czym polega przyjazna asertywność i na jakich filarach się opera.

Uświadomisz sobie swoje prawa i poznasz podstawowe sposoby, jak o nie dbać bez wyrzutów sumienia i bez naruszania praw innych osób.

EFEKT:

Zrozumiesz i polubisz asertywność, przez co będziesz ją stosować z lekkością i pewnością siebie.

 

 

MODUŁ 2:

Słowa mają wielką moc 

Poznasz sposób komunikowania, który jest podstawą asertywności.

Poćwiczysz budowanie tzw "wypowiedzi osobistych", które pomagają rozmawiać nawet na najtrudniejsze tematy oraz prosić, odmawiać czy krytykować.

EFEKT:

W końcu stanie się dla Ciebie jasne, co i jak mówić, żeby wyrażać siebie a równocześnie robić to z dbałością o dobre relacje z innymi.

 

 

MODUŁ 3:

Do dzieła! Asertywność w praktyce.

Dowiesz się i przećwiczysz, jak asertywnie odmawiać. Z szacunkiem dla siebie i osoby, której odmawiasz. Bez wyrzutów sumienia.

Poznasz model asertywnego proszenia, w tym również o zaprzestanie lub zmianę czyjegoś zachowania. I to bez prowokowania kłótni.

EFEKT:

Po tym module będziesz wiedzieć, jak skutecznie odmawiać i prosić, a to sprawi, że będziesz dbać o swoje wartości i potrzeby i czuć się z tym świetnie.

 

 

MODUŁ 4:

Nie dam się!

W tym module poznasz asertywne metody radzenia sobie z mobbingiem i krytyką.

Dowiesz się też, jak sama możesz przyjaźnie krytykować, czyli dawać pomocną informację zwrotną.

EFEKT:

Krytyczne uwagi i docinki nie będą Ci już straszne - po tym module będziesz potrafiła reagować spokojnie, uprzejmie ale stanowczo.

MODUŁ 5:

Emocje pod kontrolą
Uporządkujesz i uzupełnisz swoją wiedzę na temat swoich emocji.
Zwiększysz akceptację dla swojej złości i poznasz metody radzenia sobie z nią bez ranienia innych osób.
Poznasz i przećwiczyć najprostsze metod radzenia sobie z emocjami.
EFEKT:
Twoje emocje, a szczególnie złość staną się Twoim sprzymierzeńcem - pomogą Ci odczytywać, o co tak naprawdę chodzi innym ludziom oraz kiedy i jak na to reagować.

MODUŁ 6

Jeszcze pewniejsza siebie!
Docenisz swoje zalety ale i wady.
Poznasz zależność między mową ciała a pewnością siebie.
Wzmocnisz pewność siebie i poczucie własnej wartości, które rosły w czasie dotychczasowej pracy z kursem.
EFEKT:
Po prostu jeszcze bardziej siebie polubisz i zaakceptujesz. 

BONUSY:

1. Uwolnij swoje pozytywne myślenie

To mini kurs online oparty warsztacie, który miał miejsce na warszawskim Progressteronie w 2016 roku.
Pobudza pozytywne myślenie, które jednak nie jest  bezkrytycznym optymizmem, lecz patrzeniem na świat w taki sposób, aby mniej przejmować się niepowodzeniami, a doceniać to, co się posiada.
Co to ma wspólnego z asertywnością?
Asertywność choć jest wspaniała, to jednak nie zawsze kończy się sukcesem. W takim momentach może wesprzeć pozytywne myślenie, które pomoże dostrzec jasne strony nawet trudnych sytuacji.

2. Uważna i asertywna

To zestaw prostych ćwiczeń uważności - do zastosowania na co dzień, prosto i przyjemnie. Oraz audio z relaksacjami do posłuchania.
Co to ma wspólnego z asertywnością ?
Nie ma asertywności bez uważności. Przede wszystkim trzeba zauważać swoje emocje, bo to one podpowiadają, co się dzieję i jak trzeba zareagować.
Ale to też uważność na swoje potrzeby czy wartości.

WYMAGANIA TECHNICZNE

 • dostęp do internetu
 • program do czytania dokumentów PDF (np. Adobe Reader)
 • program do słuchania nagrać audio.
 • możliwość oglądania filmów w formacie mp4.
 • posiadanie aktywnego adresu email
 • posiadanie profilu na Facebooku, w celu uczestniczenia w kursowej grupie wsparcia ( nie jest to jednak warunek konieczny).

 

WERSJA COACHINGOWA

 

To wersja, w której praca w kursie wsparta jest coachingami grupowymi online.

Będzie to 6 spotkań, trwających do godziny. W okresie od rozpoczęcia kursu w ciągu 3 miesięcy.

Spotkania będą nagrywane.

Aby spotkania doszły do skutku, grupa powinna liczyć co najmniej 3 osoby.

Zajęcia będą odbywały się popołudniu, dokładny dzień będzie wybrany wspólnie przez uczestniczki.

Po rozpoczęciu kursu powstanie harmonogram spotkań.

Do spotkań będzie używane narzędzie ZOOM.

GWARANCJA

Ten kurs to nie tylko rzetelna, współczesna wiedza psychologiczna, sprawdzona w czasie szkoleń stacjonarnych. To wiedza przefiltrowana przez moje własne doświadczenie, co sprawia, że ma po prostu swoją "ludzką twarz" - nie jest teorią oderwaną od rzeczywistości.

Dlatego jestem co do niego w 100% przekonana.

Jeśli jednak w ciągu 22 dni od rozpoczęcia kursu uznasz, że z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolona z efektów pracy z kursem, zwrócę Ci pieniądze bez pytania o szczegóły.

 

ZAMÓWIENIE

 

W celu dokonania zamówienia kliknij poniższy przycisk, a zostaniesz przeniesiona do formularza zamówienia z możliwością opłacenia kursu za pomocą szybkich przelewów tpay ( dawne Transferuj). Sprzedawcą kursu jest Anna Rymer SELF - Terapia i Rozwój.

Jeśli wolisz przelew tradycyjny lub inną formę płatności (np PayPal czy inny sposób opłaty dokonywanej z zagranicy), skontaktuj się ze mną: beata@nowicka-misiewicz.com.

Tuż po dokonaniu płatności otrzymasz email z potwierdzeniem zakupu i powitaniem w kursie. Do wysyłki kursu zostanie użyty adres email podany w czasie zamówienia.

Jeśli w ciągu godziny od dokonania płatności nie otrzymasz wiadomości, sprawdź wszystkie możliwe foldery (spam, oferty, handlowe czy powiadomienia), a następnie skontaktuj się ze mną: beata@nowicka-misiewicz.com

W mailu potwierdzającym zakup kursu otrzymasz link do logowania się do kursu, jednak kurs rozpocznie się dopiero 4 grudnia 2018.