Przygotuj się mentalnie do świątecznego (lub wakacyjnego) jedzenia!

 

17 nagrań mp3 do pobrania i słuchania w czasie świątecznych przygotowań - gotujesz, sprzątasz czy prowadzisz auto, a równocześnie chłoniesz wiedzę na temat sposobów jedzenia, dzięki którym nie przytyjesz!

 

Wszystko co sprawdzone i możliwe do zastosowania -  żeby po Świętach czy wakacjach czuć się lekko na ciele i umyśle!  

 

Nagrania artykułów z mojego bloga, szkoleń i kursów zebrane w jedną, poukładaną całość!

Materiały kursowe dostępne od zaraz.

Dostęp na okres 2 lat.

Oprócz zawartość na platformie kursowej, możesz również skorzystać z grupy wsparcia na FB (grupa dla kursantek Asertywności przy stole)

 

WYMAGANIA TECHNICZNE

  • dostęp do internetu
  • program do czytania dokumentów PDF (np. Adobe Reader)
  • program do słuchania nagrać audio.
  • możliwość oglądania filmów w formacie mp4.
  • posiadanie aktywnego adresu emai
  • posiadanie profilu na Facebooku, w celu uczestniczenia w kursowej grupie wsparcia ( nie jest to jednak warunek konieczny).

 

ZAMÓWIENIE

W celu dokonania zamówienia kliknij poniższy przycisk, a zostaniesz przeniesiona do formularza zamówienia z możliwością opłacenia kursu za pomocą szybkich przelewów tpay ( dawne Transferuj). Sprzedawcą kursu jest Anna Rymer SELF - Terapia i Rozwój.

Jeśli wolisz przelew tradycyjny lub inną formę płatności (np PayPal czy inny sposób opłaty dokonywanej z zagranicy), skontaktuj się ze mną: beata@nowicka-misiewicz.com.

Tuż po dokonaniu płatności otrzymasz email z potwierdzeniem zakupu i powitaniem w kursie. Do wysyłki kursu zostanie użyty adres email podany w czasie zamówienia.

Jeśli w ciągu godziny od dokonania płatności nie otrzymasz wiadomości, sprawdź wszystkie możliwe foldery (spam, oferty, handlowe czy powiadomienia), a następnie skontaktuj się ze mną: beata@nowicka-misiewicz.com

W mailu potwierdzającym zakup kursu otrzymasz link do powitania w kursie.