REZULTATY

 

Asertywność przy stole, to mini kurs online z maxi wartością. 

Odpowiada na pytanie: Jak przestrzegać swoich postanowień dietetycznych w sytuacjach towarzyskich.

 

 

Dzięki pracy z programem:

 

 • Rozpoznasz swoje problemowe sytuacje i osoby.
 • Zbudujesz podstawy swojej pewności siebie przy stole.
 • Poznasz asertywne techniki odmawiania - zdecydowanie, zwięźle i uprzejmie.
 • Przygotujesz sobie gotowe odpowiedzi na zachęty i komentarze otoczenia.
 • Zaplanujesz, jak zapobiegać trudnym sytuacjom przy stole i jak korzystać ze wsparcia innych osób.
 • Będziesz jeść to, co chcesz i tak, jak chcesz - bez ulegania naciskom innych, z uważnością na zachowanie dobrych relacji z nimi.

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS KURSU

 

Kurs trwa 5 dni od dnia jego rozpoczęcia.

Program umieszczony jest na platformie kursowej - każda lekcja zawiera z filmy, nagrania audio, lekcje w PDFach, zadania do wykonania i materiały dodatkowe.

Do tego w okresie trwania kursu zapewniam moje wsparcie - w grupie na facebooku.

Bonusy zostaną udostępnione wraz z rozpoczęciem kursu.

Dostęp do kursu dostajesz na zawsze - możesz pobrać wszystkie materiały, które ode mnie otrzymasz. Zostaną też zachowane aktywne linki do materiałów w mailach.

 

ZAWARTOŚĆ

 

LEKCJA 1:

WPROWADZENIE
 
 
Słowo wstępu o tym, co się dzieje, gdy postanawiasz jeść inaczej niż do tej pory lub jesz inaczej niż ludzie z którymi przebywasz i otoczenie wywiera na Ciebie presję.
 
 
Rozpoznasz swoje problemowe sytuacje i osoby.
 
 

LEKCJA 2:

PODSTAWY
 
 
Nie wystarczy znać asertywne techniki, aby zachowywać się asertywnie. W tej lekcji dowiesz się, jakie są dwa najważniejszych filary, bez których nie ma mowy o asertywności.
 
Zbudujesz podstawy swojej pewności siebie przy stole.
 

 

LEKCJA 3:

ODMAWIANIE
 
 
Odmawianie wydaje się proste - wystarczy powiedzieć: "Nie dziękuję." A jednak okazuje się, że bardzo często, to zwyczajnie za mało.
 
Poznasz asertywne techniki odmawiania - zdecydowanie, zwięźle i uprzejmie.
 
 

LEKCJA 4:

ASERTYWNE TRIKI
 
 
Zdarza się jednak, że asertywność nie działa - zwykle dlatego, że po osoba po drugiej stronie sama nie jest asertywna lub ma problem jedzenia.
 
 
Przygotujesz sobie gotowe odpowiedzi na zachęty i komentarze otoczenia.
 
 

LEKCJA 5:

ZAPOBIEGANIE i WSPARCIE
 
 
W ostatnim nagraniu zachęcam Cię do zapobiegania trudnym sytuacjom oraz do proszenia o pomoc i wsparcie.
 
 
Zaplanujesz, jak zapobiegać trudnym sytuacjom przy stole i jak korzystać ze wsparcia innych osób.
 
 
 

BONUSY:

 

1. ĆWICZ UWAŻNOŚĆ I CHUDNIJ (pdf)

To PDF z łatwymi i przyjemnymi ćwiczeniami uważności. A uważność, czyli "bycie tu i teraz", pomaga z jednej strony radzić sobie z emocjami a z drugiej po prostu jeść świadomie. Jest też prostym sposobem na relaks i poprawę nastroju. Skutecznie wspiera uwalnianie się od zajadania emocji.

 

2. Audio "Uważne oddychanie" 

 

3. E-book "Nawyki, które odchudzają"

To e-book zawierający krótkie, przyjemne, ale pełne wartości opisy różnego rodzaju nawyków, które nie tylko wspomagają chudnięcie, ale w ogóle wprowadzanie zdrowych nawyków. Jest to przepis na poprawę jakości swojego życia tak, aby jedzenie mogło być tylko jedzeniem, a tym samym służyć zdrowiu i dobremu samopoczuciu. 

 

KURSY:

 

1. "UWOLNIJ SWOJE POZYTYWNE MYŚLENIE"  - mini kurs online - 4 lekcje, czyli 4 video/audio, zeszyt z najważniejszymi informacjami i ćwiczeniami, materiały dodatkowe. 

 

2. "StresoZARADNA to JA!" - mini kurs online - 3 lekcje, czyli 3 video/audio, zeszyt ćwiczeń z najważnieszymi informacjami i ćwiczeniami, materiały dodatkowe.

 

 

WYMAGANIA TECHNICZNE

 • dostęp do internetu
 • program do czytania dokumentów PDF (np. Adobe Reader)
 • program do słuchania nagrać audio.
 • możliwość oglądania filmów w formacie mp4.
 • posiadanie aktywnego adresu email
 • posiadanie profilu na Facebooku, w celu uczestniczenia w kursowej grupie wsparcia ( nie jest to jednak warunek konieczny).
 • możliwość pobieranie dokumentów z dropboxa.

 

ZAMÓWIENIE

 

W celu dokonania zamówienia kliknij poniższy przycisk, a zostaniesz przeniesiony do formularza zamówienia z możliwością opłacenia kursu za pomocą szybkich przelewów tpay ( dawne Transferuj). Sprzedawcą kursu jest Anna Rymer SELF - Terapia i Rozwój.

Jeśli wolisz przelew tradycyjny lub inną formę płatności (np PayPal czy inny sposób opłaty dokonywanej z zagranicy), skontaktuj się ze mną: beata@nowicka-misiewicz.com.

 

Tuż po dokonaniu płatności otrzymasz email z potwierdzeniem zakupu i powitaniem w kursie. Do wysyłki kursu zostanie użyty adres email podany w czasie zamówienia.

 

Jeśli w ciągu godziny od dokonania płatności nie otrzymasz wiadomości, sprawdź wszystkie możliwe foldery (spam, oferty, handlowe czy powiadomienia), a następnie skontaktuj się ze mną: beata@nowicka-misiewicz.com

 

W mailu potwierdzającym zakup kursu otrzymasz link do logowania się do kursu - zapraszam Cię na stronę powitalną w kursie.