Kobieta pewna siebie – wersja STANDARD

with Brak komentarzy

REZULTATY

KOBIETA PEWNA SIEBIE to kurs przyjaznej asertywności (program online).

 

W jego trakcie zbudujesz asertywne podstawy komunikowania się z innymi i traktowania samej siebie. Poznasz asertywne techniki ułatwiające zachowanie się w różnych, trudnych sytuacjach.

 

Dzięki asertywności:
 
 
 • Znasz i dokładnie rozumiesz swoje prawa, więc w końcu możesz o nie dbać. A dzięki temu reagowanie w różnych sytuacjach i podejmowanie decyzji jest o wiele prostsze.
 
 
 • Potrafisz odmawiać - spokojnie, uprzejmie i zwięźle. A ponad to - bez ciągłego poczucia winy, które towarzyszy Ci pewnie najczęściej, gdy odmawiasz komuś bliskiemu. Ta prosta umiejętność sprawia, że podejmujesz decyzje w zgodzie ze sobą i swoimi emocjami.
 
 
 • Potrafisz prosić. Nie tylko o pomoc. Ale też o to, aby ktoś zmienił swoje zachowanie czy go zaprzestał. I to w taki sposób, żeby nie wybuchła z tego kłótnia. Z dbałością o relacje.
 
 
 • Wiesz, jak reagować na mobbing i krytykę. Bez wybuchania. Budujesz szacunek do siebie w oczach innych.
 
 
 • Potrafisz wyrazić swoją opinię. A jeśli trzeba, to nawet konstruktywnie krytykować. Mówisz więc, co myślisz. Nie dusisz tego w sobie. Ale potrafisz to ubrać w odpowiednie słowa.
 
 
 • Lepiej radzisz sobie ze swoimi emocjami, ze złością na czele. Znasz i stosujesz najprostsze i najbardziej skuteczne metody. Twoje emocje są zaopiekowane - odczytujesz, co mają Ci do powiedzenia.  Dzięki temu czujesz spokój i zadowolenie z siebie na koniec dnia, wtedy kiedy najgłośniej słyszysz swoje emocje i wewnętrzny głos. 
 
 
 • Rozmawiasz z bliskimi Ci ludźmi na trudne tematy. Wiesz, co powiedzieć, aby otworzyć drogę do poważnej rozmowy. Bez wywoływania w nich poczucia winy czy złości. To pomaga się zbliżyć i o siebie wzajemnie zadbać.
 
 
 • Wzrasta Twoja pewności siebie i zadowolenie z Twoich relacji z innymi. Co pozwala Ci budować je o wiele silniejsze, a także oparte na prawdzie i zrozumieniu - w sferze prywatnej oraz zawodowej.
 
 
 • Czujesz, że zachowujesz się i reagujesz w zgodzie ze sobą. Żyjesz po swojemu - na własnych zasadach, silna i świadoma siebie. 

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS KURSU

 

Kurs trwa 8 tygodni od dnia jego rozpoczęcia.

 

Program dostępny jest na platformie kursowej z filmami, nagraniami audio, PDFami i ćwiczeniami do wykonania. Oprócz tego będę prowadziła tzw live'y w grupie na FB.

 

Kolejne moduły ( w sumie 6) będą publikowane we wtorki, z przerwą na przeprowadzenie webinaru po 3 module.

 

Do tego w okresie trwania kursu zapewniam moje pełne wsparcie w grupie na facebooku.

 

Bonusy do kursu będę pojawiać się systematycznie w czasie trwania kursu adekwatnie do omawianych treści.

 

Dostęp do kursu dostajesz na zawsze .

 

ZAWARTOŚĆ

 

MODUŁ 1

 

Przyjazna asertywność - mity, fakty i podstawy.

 

W tym module dowiesz się na czym polega przyjazna asertywność i na jakich filarach się opera. 

Uświadomisz sobie swoje prawa i poznasz podstawowe sposoby, jak o nie dbać bez wyrzutów sumienia i bez naruszania praw innych osób.

 

EFEKT:

 

Zrozumiesz i polubisz asertywność, przez co będziesz ją stosować z lekkością i pewnością siebie.

 

 

MODUŁ 2:

 

Słowa mają wielką moc 

 

Poznasz sposób komunikowania, który jest podstawą asertywności.

 

Poćwiczysz budowanie tzw "wypowiedzi osobistych", które pomagają rozmawiać nawet na najtrudniejsze tematy oraz prosić, odmawiać czy krytykować.

 

EFEKT:

 

W końcu stanie się dla Ciebie jasne, co i jak mówić, żeby wyrażać siebie a równocześnie robić to z dbałością o dobre relacje z innymi.

 

 

MODUŁ 3:

 

Do dzieła! Asertywność w praktyce.

 

Dowiesz się i przećwiczysz, jak asertywnie odmawiać. Z szacunkiem dla siebie i osoby, której odmawiasz. Bez wyrzutów sumienia.

 

Poznasz model asertywnego proszenia, w tym również o zaprzestanie lub zmianę czyjegoś zachowania. I to bez prowokowania kłótni.

 

EFEKT:

 

Po tym module będziesz wiedzieć, jak skutecznie odmawiać i prosić, a to sprawi, że będziesz dbać o swoje wartości i potrzeby i czuć się z tym świetnie.

 

 

MODUŁ 4:

 

Nie dam się!

 

W tym module poznasz asertywne metody radzenia sobie z mobbingiem i krytyką.

 

Dowiesz się też, jak sama możesz przyjaźnie krytykować, czyli dawać pomocną informację zwrotną.

 

EFEKT:

 

Krytyczne uwagi i docinki nie będą Ci już straszne - po tym module będziesz potrafiła reagować spokojnie, uprzejmie ale stanowczo.

 
 
 

MODUŁ 5:

 

Emocje pod kontrolą
 
Uporządkujesz i uzupełnisz swoją wiedzę na temat swoich emocji.
 
Zwiększysz akceptację dla swojej złości i poznasz metody radzenia sobie z nią bez ranienia innych osób.
 
Poznasz i przećwiczyć najprostsze metod radzenia sobie z emocjami.
 
EFEKT:
 
Twoje emocje, a szczególnie złość staną się Twoim sprzymierzeńcem - pomogą Ci odczytywać, o co tak naprawdę chodzi innym ludziom oraz kiedy i jak na to reagować.
 

MODUŁ 6

 
Jeszcze pewniejsza siebie!
 
Docenisz swoje zalety ale i wady.
 
Poznasz zależność między mową ciała a pewnością siebie.
 
Wzmocnisz pewność siebie i poczucie własnej wartości, które rosły w czasie dotychczasowej pracy z kursem.
 
EFEKT:
 
Po prostu jeszcze bardziej siebie polubisz i zaakceptujesz. 
 
 
 

BONUSY:

 

1. Uwolnij swoje pozytywne myślenie

 
To mini kurs online oparty warsztatacie, który miał miejsce na warszawskim Progressteronie w 2016 roku.
 
 
Pobudza pozytywne myślenie, które jednak nie jest  bezkrytycznym optymizmem, lecz patrzeniem na świat w taki sposób, aby mniej przejmować się niepowdzeniami, a doceniać to, co się posiada.
 
 
Co to ma wspólnego z asertywnością?
 
 
Asertywność choć jest wspaniała, to jednak nie zawsze kończy się sukcesem. W takim momentach może wesprzeć pozytywne myślenie, które pomoże dostrzec jasne strony nawet trudnych sytuacji.
 
 

2. Uważna każdego dnia

 
To zestaw prostych ćwiczeń uważności - do zastosowania na co dzień, prosto i przyjemnie. Oraz audio z relaksacjami do posłuchania.
 
Co to ma wspólnego z asertywnością ?
 
Nie ma asertywności bez uważności. Przede wszystkim trzeba zauważać swoje emocje, bo to one podpowiadają, co się dzieję i jak trzeba zareagować.
 
Ale to też uważność na swoje potrzeby czy wartości.
 
 

WYMAGANIA TECHNICZNE

 • dostęp do internetu
 • program do czytania dokumentów PDF (np. Adobe Reader)
 • program do słuchania nagrać audio.
 • możliwość oglądania filmów w formacie mp4.
 • posiadanie aktywnego adresu email
 • posiadanie profilu na Facebooku, w celu uczestniczenia w kursowej grupie wsparcia ( nie jest to jednak warunek konieczny).

 

GWARANCJA

Ten kurs to nie tylko rzetelna, współczesna wiedza psychologiczna, sprawdzona w czasie szkoleń stacjonarnych. To wiedza przefiltrowana przez moje własne doświadczenie, co sprawia, że ma po prostu swoją "ludzką twarz" - nie jest teorią oderwaną od rzeczywistości.

 

Dlatego jestem co do niego w 100% przekonana.

 

Jeśli jednak w ciągu 22 dni od rozpoczęcia kursu uznasz, że z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolona z efektów pracy z kursem, zwrócę Ci pieniądze bez pytania o szczegóły.

 

 

ZAMÓWIENIE

W celu dokonania zamówienia kliknij poniższy przycisk, a zostaniesz przeniesiona do formularza zamówienia z możliwością opłacenia kursu za pomocą szybkich przelewów tpay ( dawne Transferuj). Sprzedawcą kursu jest Anna Rymer SELF - Terapia i Rozwój.

 

 

Jeśli wolisz przelew tradycyjny lub inną formę płatności (np PayPal czy inny sposób opłaty dokonywanej z zagranicy), skontaktuj się ze mną: beata@nowicka-misiewicz.com.

 

Tuż po dokonaniu płatności otrzymasz email z potwierdzeniem zakupu i powitaniem w kursie. Do wysyłki kursu zostanie użyty adres email podany w czasie zamówienia.

 

 

Jeśli w ciągu godziny od dokonania płatności nie otrzymasz wiadomości, sprawdź wszystkie możliwe foldery (spam, oferty, handlowe czy powiadomienia), a następnie skontaktuj się ze mną: beata@nowicka-misiewicz.com